Nasza flota

Perfekcja na każdej płaszczyźnie współpracy

Dążenie do zapewnienia najwyższej jakości obsługi także w dostawach zamówionych produktów sprawia, że Koneser nieustannie inwestuje w rozwój floty własnej. W chwili obecnej dysponuje nowoczesną flotą 12 samochodów ciężarowych, renomowanych marek: MAN, DAF, Renault Premium na czele z wykwalifikowaną kadrą kierowców, na co dzień dbających o terminowe dostawy zamówień do  klientów.

Koneser systematycznie modernizuje swoje pojazdy, wprowadza nowe systemy zarządzania, wdraża najnowsze technologie wraz z profesjonalnym zespołem, który jest fundamentem przedsiębiorstwa. Tym samym firma w najwyższy sposób dba o bezpieczeństwo przewożonych zamówień.

Dystrybucja prowadzona jest w systemie sprzedaży z bezpośrednim dowozem do klienta. Koneser swoim zasięgiem obejmuje teren całej Polski oraz kraje Europy Zachodniej. Zasięg rynków docelowych nieustannie jest poszerzany. Firma gwarantuje regularne dostawy do punktów handlu detalicznego z magazynów własnych, a także bezpieczeństwo i gwarancję jakości transportowanych produktów. Za sprawą niemalże 25 – letniego doświadczenia w branży, ma świadomość, że łańcuchy dostaw produktów FMCG i handlu detalicznego muszą być nieustannie optymalizowane, ze względu na ogromny nacisk na konkurencyjność cen w tej dynamicznej branży.

Co wyróżnia zaplecze logistyczne firmy:

  • 12 nowoczesnych samochodów ciężarowych renomowanych marek.
  • Pojazdy spełniają europejskie normy bezpieczeństwa, są poddawane rygorystycznym przeglądom technicznym.
  • Auta wyposażone są w systemy GPS, pozwalające na bieżącą komunikację z działem logistyki, dzięki czemu w każdym momencie wiadome jest, gdzie dokładnie znajduje się zamówienie klienta.  
  • Wszystkie pojazdy zostały wyposażone w najnowsze technologie, które zwiększają bezpieczeństwo kierowców, oraz wpływają na bezpieczeństwo ładunku i ułatwiają dostawy na czas.
  • Gwarancja szybkiej i elastycznej dostawy.