Niemal ćwierć wieku doświadczenia

Historia firmy Koneser sięga 1997 roku. Na samym początku firma zajmowała się dystrybucją wyrobów tytoniowych na terenie województwa mazowieckiego oraz posiadała jeden sklep monopolowy. Wieloletnie doświadczenie, innowacyjne działania, odważne decyzje oraz najwyższa dbałość o kontrahentów sprawiły, że obecnie firma dysponuje 11 sklepami alkoholowymi w Warszawie i okolicach.

Głównym przedmiotem działalności jest hurtowy obrót alkoholem na terenie całej Polski. Koneser współpracuje z największymi producentami i dystrybutorami towarów w Polsce dzięki czemu z łatwością dociera go szerokiego grona zadowolonych klientów. Koneser specjalizuje się w dystrybucji piwa, wód oraz napojów.

Dążenie do nieustannego rozwoju sprawiły, że w ostatnim czasie dynamicznie rozszerzany jest segment alkoholi mocnych. Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość oferowanych towarów dystrybucja prowadzona jest w systemie sprzedaży z bezpośrednim dowozem do klienta. Koneser swoim zasięgiem obejmuje teren całej Polski. Flota własna składa się z 10 nowoczesnych aut ciężarowych na czele z wykwalifikowaną kadrą kierowców, na co dzień dbających o terminowe dostawy zamówień do  klientów.

Nowoczesna hala magazynowa posiada powierzchnię 1200 m2, dzięki czemu wszystkie zamówienia są sprawnie realizowane z troską o najwyższą jakość obsługi. U podstaw systematycznego i zrównoważonego rozwoju firmy Koneser stoi codzienna praca niemalże 60 pracowników.

Nasze cele

Podnoszenie efektywności firmy Koneser poprzez nieustanny wzrost poziomu wykorzystania zasobów i stałą optymalizację procesów biznesowych, czego wynikiem jest poprawa wskaźników ekonomicznych, wzrost udziału w rynku oraz docieranie do coraz większej liczby odbiorców.

Dynamiczny rozwój firmy Koneser prowadzi do ekspansji rynku krajowego i rynków międzynarodowych. Obecnie najwięcej odbiorców zagranicznych znajduje się na terytorium Europy Zachodniej.

Najwyższą wartością firmy Koneser są jej pracownicy – solidni i z potencjałem. Każdego dnia działania kadry zarządzającej koncentrują się na tworzeniu i umacnianiu profesjonalnego zespołu, zawsze gotowego do podejmowania nowych wyzwań i realizacji nowatorskich projektów.

Wzmacnianie rynkowej pozycji klientów. Indywidualne podejście do każdej współpracy. Oferta zawsze przygotowana jest w taki sposób, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Posiadasz swój sklep?
Prowadzisz restauracje?

Skontaktuj się z nami i porozmawiamy o możliwych formach współpracy.

Co nas wyróżnia?

  • Wyłącznie sprawdzeni dostawcy
  • Wieloletnie doświadczenie
  • 100% polski kapitał
  • Doskonałe zaplecze logistyczne
  • Konkurencyjne ceny
  • Własny transport
  • Sprawna dystrybucja
  • Profesjonalny zespół handlowy
  • Najwyższe standardy pracy
  • Indywidualne podejście do każdego zamówienia